Współpraca

Nasi partnerzy – zobacz z kim współpracujemy:

mozn

MOZN, czyli Małopolski Okręgowy Związek Narciarski to stowarzyszenie mające na celu rozwój i popularyzację w Polsce narciarstwa  oraz  innych  dyscyplin  sportowych  zrzeszonych  w  Międzynarodowej  Federacji Narciarskiej FIS. Przez cały sezon zimowy Związek organizuje szereg zawodów, które pomagają zawodnikom z regionu Małopolski poprawiać swoje umiejętności, uczą rywalizacji i dyscypliny. Od kilku lat jesteśmy sponsorem Związku i z dumą wspieramy młodych narciarzy w osiąganiu upragnionych wyników i dążeniu do celu.

sitn

SITN – PZN to Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego, działające już od 1989 roku. Zgodnie ze swoim statutem organizacja pełni przede wszystkim rolę ogólnopolskiej „akademii sportów śnieżnych”. Program kształcenia zawodowego i najwyższe kwalifikacje potwierdzone certyfikatami SITN-PZN uznawane są na całym świecie. Rocznie instruktorzy SITN szkolą nawet 500 000 narciarzy na każdym stopniu zaawansowania. Stowarzyszenie jest największą pozarządową organizacją działającą w zakresie szkolenia, turystyki śnieżnej i wypoczynku zimowego.

siepraw

Siepraw ski – to stok i klub narciarski usytuowany w podkrakowskim Sieprawiu. Do dyspozycji narciarzy oddane są dwa wyciągi orczykowe, w tym wyciąg dziecięcy (linka) – idealny dla najmłodszych narciarzy. Stok jest na bieżąco ratrakowany i naśnieżany. Klub narciarski prowadzi profesjonalne treningi (slalom gigant, super gigant, slalom specjalny) dla młodych narciarzy poważnie zainteresowanych narciarstwem alpejskim.

fun-tomas

olimp
Lechia-tenis-Club
fun-tomas

FUN-TOMAS to biuro turystyczne zajmujące się organizacją grupowych wyjazdów narciarsko-snowboardowych we włoskie Alpy i Dolomity. Najważniejsze punkty naszych wyjazdów to dobre hotele w dobrej cenie, profesjonalna kadra, która podczas szkoleń zapewni bezpieczeństwo, zabawę i postępy w nauce jednocześnie.

Wspólna zabawa po stoku, poprzez program wieczornych animacji, gdzie znajdziecie dużo zabawy, poznacie nowych ludzi, zawiążecie nowe przyjaźnie.